"Кіровоградтепло" звертається до своїх споживачів

 • 15 лют. 2017 09:09
 • 926
  • Новина «Кіровоградтепло» звертається до своїх споживачів Ранкове місто. Кропивницький
   
  Шановні споживачі ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА"!      
  Звертаємось до вас із наполегливим проханням  - дотримуватись платіжної дисципліни та терміново погасити заборгованість за послуги з централізованого опалення!      Станом на 10.02.2017 року заборгованість населення за надані послуги з централізованого опалення становить 53,9 млн. грн.   Ми повинні розуміти, що  перебіг  опалювального сезону залежить тільки від дотримання платіжної дисципліни, своєчасних розрахунків  та відповідальності мешканців міста. Від рівня оплати споживачів безпосередньо залежить стан своєчасних розрахунків підприємства за спожитий природний газ та отримання лімітів газу для  забезпечення роботи котельних у штатному режимі.  Оплата за спожитий підприємством природний  газ  здійснюється автоматично з рахунків  із  спеціальним режимом використання, на які надходить оплата споживачів  за надані послуги теплопостачання.  
  Пам’ятайте!  Несплата заборгованості  за надані послуги централізованого опалення у встановлені чинним житлово-комунальним законодавством строки тягне за собою  звернення підприємства до суду та винесення рішення про стягнення із споживача основної заборгованості, 3%  річних, інфляційних втрат та витрат  по сплаті судового збору, що значно збільшує суму заборгованості. Звертаємо вашу увагу, що своєчасне та добровільне погашення заборгованості за послуги централізованого теплопостачання дасть вам можливість уникнути примусового стягнення вказаної заборгованості, зокрема шляхом її стягнення державною виконавчою службою через накладання арешту на рухоме та нерухоме майно, його примусової реалізації, звернення  стягнення на заробітну плату та пенсію. Запрошуємо споживачів до абонентного відділу підприємства звірити стан розрахунків та оплатити наявну заборгованість за послуги з теплопостачання. Боржники підприємства, які заборгували велику суму та не мають можливості сплатити її одноразово, можуть звернутись до абонентного відділу для укладення договору реструктуризації заборгованості та уникнути стягнення заборгованості у примусовому порядку.  Також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня № 744 "Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення"  споживачі підприємства, які користуються централізованим опаленням,  мають право  скористатися  розстрочкою на оплату за послуги теплопостачання. Правом на оплату послуг з теплопостачання з  розстрочкою  можуть скористатися споживачі, які не мають права на субсидію  або  її не отримали. Фахівці по роботі із  зверненнями громадян забезпечать вам безперешкодне та своєчасне прийняття заяв про розстрочку оплати за послуги з централізованого опалення згідно встановленої форми або  ададуть  на ваше прохання підготовлені  бланки заяв  для подальшого оформлення розстрочки оплати за послуги з централізованого опалення.
   Прийом громадян абонентним відділом та фахівцями по роботі із зверненнями громадян здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 (у п’ятницю до 16.00) за адресою: вул. Гришина (Кутузова) 23/16 (2 поверх). Телефони для довідок: 56-15-02, 56-15-19     
   Ознайомитися із станом розрахунків за послуги теплопостачання (поквартирно по кожному будинку) можна на нашому сайті. 
  kirovogradteplo.ucoz.com 
  kir-teplo@ukr.net