Культурне дозвілля в Кіровограді

 • 10 квіт. 2016 11:06
 • 893
  • Новина Культурне дозвілля в Кіровограді Ранкове місто. Кропивницький

  11 квітня в Орхуському центрі екологічної інформації Кіровоградської обласної універсальної  бібліотеки ім. Д.Чижевського розпочинає роботу книжкова виставка «Мандруємо Україною».  Наша країна – велика і різноманітна, вона охоплює чимало національностей і кожен куточок має свої особливості. Гортаючи сторінки видань, представлених на виставці, ви зможете вирушити у віртуальну мандрівку заповідним світом; зануритись у синяву річок і морок таємничих печер, насолодитися архітектурою нашої країни. На виставці представлені також ресурси медіафонду Орхуського центру - це чудові, захоплюючі  відеофільми, що розповідають про архітектуру, історію та сучасне життя дерев’яних храмів та середньовічних замків Закарпаття. Виставка працює протягом місяця. Запрошуємо до перегляду!

  13 квітня о 15.00 у відеозалі відділу мистецтв відбудеться кіновечір до 75-річчя від дня народження режисера Романа Балаяна. Організатори запрошують усіх на перегляд фільму «Две луны, три солнца». Про колишні шедеври Романа Балаяна ( "Польоти уві сні і наяву", "Поцілунок") у фільмі 1998 року «Две луны, три солнца» нагадує тільки зображення. Оператор Богдан Вержбицький чудово знімає міські пейзажі з мокрими вулицями, освітленими сонячними променями та інтер'єрні натюрморти. А як заворожує прозора блакить шибок! Що стосується сюжету, то цей фільм про кровну помсту брата за брата. Детальніше про фільм та режисера – на кінопоказі.

  14 квітня в  Орхуському центрі екологічної інформації  до Дня Довкілля проводиться конкурс плакатів з екологічної тематики «Збережемо природу рідного краю».

  14 квітня о 15.00 у відеозалі обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського відбудеться показ фільму режисера Яна Яап Кейпер «Грішна хвороба» (Нідерланди 2011 р.). Запрошуємо активних жителів нашого міста усіх вікових категорій, які бажають приємно та з користю провести час.

  15 квітня у відділі обслуговування користувачів  розпочинає роботу книжкова виставка «Книга творить людину» до Всесвітнього дня книги і авторського права. Цей день відзначається 23 квітня рішенням Паризької конференції ЮНЕСКО. Головна мета свята -  викликати повагу до літератури, зацікавити читанням книг. Обласна бібліотека                                ім. Д. Чижевського готується до ІІ фестивалю «Весняний книговир», який пройде в місті 22-24 квітня на різних локаціях головних вулиць. Запрошуємо жителів міста до участі                 у святі книг!

    Запрошуємо жителів міста до відділу мистецтв переглянути творчу виставку майстра клаптикового шиття (печворка) Людмили Кривенко «Подих весни». Це оригінальна виставка, на якій майстриня представить роботи, що виконані  у техніках  печворк, арт-квілт, клаптикове шиття. І звичайно ж - традиційна лялька-мотанка. Екскурсію по виставці можна замовити особисто у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського або за телефоном 22-58-90. 

  ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ