«LS music group» радували кіровоградців
29 черв. 2016 10:01
658
27-го червня, у Дендропарку відбувся «Вокально-музичний проект підтримки талановитої молоді Кіровоградщини», а саме - нового молодіжного музичного колективу «LS music group»!
Чарівний дует виконував найпопулярніші кавери сучасності та світові хіти, під живе акомпанування музикантів. Глядачі ж отримали приємні емоції естетичного задоволення мистецтвом.