Людей, які перебувають в обсервації, постійно тестують на коронавірус (ВІДЕО)

 • 24 лют. 2020 11:32
 • 857
  • Новина Людей, які перебувають в обсервації, постійно тестують на коронавірус (ВІДЕО) Ранкове місто. Кропивницький
   
  Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, для тесту на наявність COVID-19
   
  Про це пише Урядовий портал
   
  Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, щоб зробити тест на наявність коронавірусної інфекції COVID-19. Всі зразки будуть доставлені у Київ.
   
  Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль.
   
  Сьогодні - третя доба, як евакуйовані люди з Уханю та члени команди перебувають в обсервації. Вона почалась від моменту посадки у літак – 19 лютого о 18:00. 
   
  - Відбувся ранковий огляд. Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супровід почуваються добре. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають. Вони обходять обстеження двічі на день, - зазначив заступник Міністра охорони здоров’я.
   
  Заступник Міністра зазначив, що в Україну прибули тести для виявлення наявності коронавірусної інфекції COVID-19.
   
  Також Дмитро Коваль повідомив, що в зоні обсервації розгорнули оперативний штаб.
   
  - На території санаторію відпрацьовали систему допуску людей. Жодних сторонніх на території немає. Сил та засобів Національної поліції та Національної гвардії України достатньо для забезпечення безпеки на території санаторію та прилеглій території, - зазначив він.
   
  Також Дмитро Коваль повідомив, що евакуйовані не потребують продуктів харчування. Вони забезпечені кейтерінгом, який включає гаряче харчування. Передачу всього необхідного координує Червоний Хрест.
   
  У зв’язку з поширенням неправдивої інформації, чуток та провокацій Міністерство охорони здоров’я України закликає перевіряти інформацію на достовірність. Для отримання офіційної інформації медіа завжди можуть звернутися до пресслужби міністерства.
   

   

  ФОТО з сайту Цензор. НЕТ