Людське спілкування

 • 17 лют. 2011 09:44
 • 1753
  • Новина Людське спілкування Ранкове місто. Кропивницький

  "Ніщо не обходиться нам так дешево і не цінується так дорого як ввічливість" М. де Сервантес
  "Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя"  В. Гете

      Плануючи роботу, бібліотеки ставлять перед собою різноманітні завдання. Це і інформаційна допомога, патріотичне та правове виховання, виховання любові до читання та інші. Серед завдань бібліотеки-філії № 4 Кіровоградської МЦБС, що знаходиться на вулиці Яновського, 60 в приміщені Міської станції юних техніків, є і морально-етичне виховання підростаючого покоління. Багато своїх заходів ми присвячуємо саме цій темі. Проводимо виховні години, обговорення, обміни думками.
      Одним із таких заходів став тренінг «Вчимося спілкуванню», який пройшов у читальному залі книгозбірні 11 лютого. На тренінг були запрошені вихованці гуртка «Крій, шиття та креативне рукоділля» станції юних техніків та їхній керівник Валентина Іванівна Коваленко. Діти із задоволенням приймали участь у різних іграх та вправах. Вчилися правильно поводити себе в різних ситуаціях. Адже мета цього тренінгу не тільки навчити правильному спілкуванню, а й вільно спілкуватися та допомогти дитині розкритися перед іншими.
      Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до численної армії наших читачів та отримувати задоволення як від прочитаної книги, так і від участі в наших масових заходах.

  Світлана Кудря

  Завідуюча бібліотекою-філією № 4 Кіровоградської МЦБС