Львівська ОДА введе мораторій на продаж землі у гірських районах

 • 3 серп. 2010 11:07
 • 147

  Львівська ОДА введе мораторій на продаж землі в гірських районах у зв’язку із намірами України подати заявку на проведення Зимових Олімпійських Ігор у 2022 році, — повідомляє „ОстроВ”.

  Про це заявив голова Львівської ОДА Василь Горбаль вчора, 2 серпня, під час оглядин гірськолижної бази з підготовки олімпійських спортсменів «Тисовець». 

  На його думку, після заяв керівництва держави про проведення олімпіади можуть виникнути спекуляції із земельними ділянками у цих районах, що призведе до унеможливлення швидкої та ефективної підготовки до змагань. 

  Львівська ОДА вже підготувала відповідне розпорядження щодо введення мораторію на виділення та продаж земельних ділянок у гірських районах. «Вже підготовлено розпорядження стосовно мораторію на виділення та продаж земельних ділянок у Сколівському, Турківському і Старосамбірському районах до моменту визначення державної концепції українських Карпат. Думаю, що ми з подібною пропозицією звернемось і до наших сусідів — Івано-Франківської і Закарпатської областей», — сказав Василь Горбаль.

  Голова Львівської ОДА також зазначив, що відповідне доручення отримають правоохоронні та інші контролюючі органи.