Магазин дитячого одягу “Пара Solo” долучився до сервісу “Оплата частинами”

 • 16 січ. 2017 16:46
 • 1581
  • Новина Магазин дитячого одягу “Пара Solo” долучився до сервісу “Оплата частинами” Ранкове місто. Кропивницький
   
  Магазин стильного сучасного дитячого одягу “Пара Solo”, що у Кропивницькому у ТЦ “Depot”, долучився до унікальних сервісів ПриватБанку “Оплата частинами” та Бонус Плюс.
  “Аби підтримати місцевий малий бізнес, який балансує на межі зникнення,  ПриватБанк пропонує підприємцям, які зайняті у сфері торгівлі чи послуг, стати нашим партнером та збільшити товарообіг і, відповідно, прибутки, - розповідає Олена Стоян, керівник Направлення Оплата частинами Кіровоградської філії ПриватБанку. - Наші продукти “Оплата частинами” та Бонус Плюс надзвичайно привабливі як для продавця, так і для покупця.
  Покупець отримує можливість купувати будь-який омріяний товар, оплачуючи його вартість частинами або накопиченими бонусами, а продавець значно збільшує кількість задоволених клієнтів, товарообіг та прибутки”.
  Відтепер кропивничани мають змогу купувати омріяний якісний товар і у магазині “Пара Solo” на виплату, без переплат та прихованих комісій та викликати невдовлення заздрісників новесенькими супермодними дитячими сукенками, костюмами,  курточками чи стильними шапочками і шарфами.
  “Ми чудово розуміємо, що розвиток та розширення бізнесу можливе лише у тому випадку використання та застосування сучасних  інноваційних важелів, - розповідає Олександр Кучма, власник магазину “Пара Solo”. - Наші клієнти можуть скористатись не лише можливістю купувати товар на виплат, але й отримати приємний та вигідний Бонус - 1% від суми покупки. Останнім часом ціни на товар, які залежать від курсу валют, значно зросли, і не кожному по
  карману придбати якісний товар. Така послуга сьогодні надзвичайно актуальна. Співпраця з ПриватБанком дала нам змогу не лише не втратити своїх постійних клієнтів, але й отримати нових”.
  З допомогою сервісу “Оплата частинами” <http://chast.privatbank.ua/>суму будь-якої покупки можна розділити на рівні частини. Кредит оформляється автоматично безпосередньо біля каси, буквально за 30 секунд. Договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек, що значно економить час та нерви. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для покупця безкоштовне.
   
  Повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.