Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати кіровоградці

  • 11 трав. 2016 15:56
  • 1180
    • Новина Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати кіровоградці Ранкове місто. Кропивницький

    Торгівля непродовольчими товарами у квітні стала найбільш затребуваним дляінвестування українцями малим бізнесом. Про це свідчить статистиказалучення народних інвестицій для розвитку малого бізнесу та підприємництваза допомогою платформи «Кредити українському бізнесу» kub.pb.ua. У першійп’ятірці – продуктові точки, виробничі підприємства та компанії, щозаймаються виготовленням і продажем будматеріалів.

    Серед проектів, які на сьогодні заявлені в сервісі «КУБ», лідирують маліпідприємства та підприємці, що займаються виробництвом товарів. У трійцілідерів також торгівля непродовольчими товарами та будівництво.

    Як повідомили в ПриватБанку, за перший місяць після запуску сервісу «КУБ»гроші на розвиток бізнесу отримали майже 100 підприємців на суму понад 13,2млн грн. Уперше в сучасній українській історії гроші на розвитоксправжнього малого бізнесу – невеликих магазинів, сімейних кафе, пралень іСТО – дають звичайні люди, які користуються послугами цих же магазинів або  пралень.

    «Завдяки новим сервісам мікрокредитування велика кількість тих, хто череззміни в економіці не можуть знайти роботу в традиційних галузях, спробуютьстворити власний бізнес, щоб утримувати себе та сім’ю, – зазначає ОлександрНіколенко, керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку. – Аголовне, що «КУБ» стане для підприємців гарною школою ведення бізнесу, аджебанк планує надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіхетапах його реалізації».

    За допомогою сервісу будь-який легальний підприємець зможе розповісти просвій бізнес і залучити інвесторів для його розвитку. Зацікавлені взалученні інвестицій підприємці та підприємства (ресторани, булочні,шевські майстерні, фотостудії, магазини одягу тощо) можуть самі виставитина майданчику заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому взаявці можна не тільки презентувати бізнес і плани його розвитку, а йнадати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів.

    Доходи інвесторів у рамках нового проекту будуть вищі, ніж пропонуютьбанківські депозити, за рахунок прямого інвестування в бізнес (безпосередництва самої фінустанови). Інвестиції можна перерахувати з будь-якоїбанківської картки, а дохід у розмірі 25% річних буде виплачуватисящомісячно на картку.

    Анжела Дзінзюра