«Махінації» з бюджетними коштами на ремонтних роботах лікувального закладу

 • 29 лют. 2024 10:00
 • 270
  • Новина «Махінації» з бюджетними коштами на ремонтних роботах лікувального закладу Ранкове місто. Кропивницький

  Йдеться про реконструкцію приймального відділення Світловодської ЦРЛ. Нещодавно ми інформували про оголошення підозри підряднику робіт. Наразі зібрано достатньо доказів для повідомлення про підозру і посадовій особі, яка прийняла ці роботи.

  Прокурори Олександрійської окружної прокуратури повідомили про підозру колишньому начальнику Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.2 ст.364, ч.1 ст.366 КК України).

  За даними слідства між Управлінням ОДА, яке очолював підозрюваний, та товариством у 2020 році укладено договір на ремонтні роботи Світловодської центральної районної лікарні.

  Встановлено, що посадовець, зловживаючи службовим становищем, в інтересах підрядника робіт посвідчив та видав завідомо неправдиві офіційні документи - акти приймання виконаних будівельних робіт, які фактично підрядником не були виконані, але оплачені за бюджетний кошт.

  У результаті протиправних дій державі спричинено збитки на понад 870 тис гривень.

  Наразі досудове розслідування стосовно недобросовісного підрядника завершено, обвинувачений та його захисник знайомляться з матеріалами справи. Що ж стосується колишнього посадовця ОДА, відзначимо, що він є фігурантом ще низки кримінальних проваджень, де проходить підозрюваним та обвинуваченим у службовій недбалості та розтраті бюджетних коштів.

  Досудове розслідування – Олександрійський РВП ГУНП в області.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура