Малеча Кропивницького розмалювала пряники для ярмарку на потреби ЗСУ

 • 11 квіт. 2023 19:59
 • 436
  • Новина Малеча Кропивницького розмалювала пряники для ярмарку на потреби ЗСУ Ранкове місто. Кропивницький
   
  Юні кропивничани розмальовували Великодні пряники для ЗСУ, сповіщає Кропивницька міська рада.
   
  Два майстер-класи поспіль для юних кропивничан і гостей міста із розпису Великодніх пряників відбулися у міському Туристично-інформаційному центрі 10 квітня. Організатором заходу стало управління культури і туризму Кропивницької міської ради.
   
   
  Охочих розмальовувати пряники дітей у ТІЦі зустрічала Олена Петричук, працівниця Кропивницького реабілітаційного центру дітей із інвалідністю і викладачка майстер-класу. До того ж усі пряники у вигляді яєчок, зайчиків і зірочок на заняття вона напекла сама.
  - Це імбирно-медові пряники. Їх можна з’їсти одразу, а можна зберігати ще пів року. Напекла їх спеціально на майстер-клас, аби діткам було простіше їх розмальовувати. Бачу, що їм дуже подобається ця творча робота, адже Великодні смаколики вони потім передадуть на святковий ярмарок, на якому збиратимуть кошти для ЗСУ, - розповідає майстриня.
  Перш ніж почати розмальовувати солодкі смаколики, Олена Петричук пояснила учасникам майстер-класу заходи безпеки, аби не зіпсувати вироби. А далі — справа за пензлем і фантазією. Діти із задоволенням розмальовували свої солодощі такими візерунками, які підказувала їм їхня фантазія. У результаті — від яскравих пряників у формі писанок, великодніх зайців просто потекли слинки.
   
   
  Учасники майстер-класу на згадку про участь лишили собі один виріб, а решту передали на Великодній ярмарок  HAND MADE, який відбудеться у  Туристично-інформаційному центрі 12-13 квітня. Всі кошти, виручені за вироби, виготовлені власноруч під час майстер-класів, організатори передадуть на потреби наших захисників.