Імідж-центр "Ольга" звітував про участь у виставці

 • 28 лют. 2011 16:37
 • 1680
  • Новина Імідж-центр «Ольга» звітував про участь у виставці Ранкове місто. Кропивницький

   

  З 25 по 27 лютого в Міжнародному виставковому центрі редакція журналу «Модный журнал» провела ІІІ Міжнародну виставку-ярмарку рукоділля та ремесел «Золоті руки майстрів». Разом із виставкою відбулася подія, присвячена сучасній ляльці «Cалон авторської ляльки «Модна лялька».

  Виставка-ярмарок «Золоті руки майстрів» та салон «Модна лялька» зібрали на своєму майданчику майстрів з бісероплетіння, вишивки, батику, в'язання, гончарів, митців-лялькарів та майстрів з інших  видівсучасного хоббі.

  В рамках ярмарку відбувся фінал ІV Міжнародного конкурсу «Чарівний бісер», в якому прийняли участь 32 майстрині з України, Росії, Польщі та Німеччини

  Підведені підсумки конкурсів по в'язанню, батику, вишивці та конкурсу «Модна лялька».

  На головній сцені Українське товариство БЖД презентувало колекцію японських шарнірних ляльок. Також в  програмі виставки були покази колекцій в'язаного одягу, вечірніх та повсякденних прикрас, яскравий виступ хореографічного колективу «Скарлет», дитячої студії «Усмішка сонця», продюсерської студії «PARADIZ», дитячого театру мод «Ольга», виступи солістки Київського театру опери та балету, Народної артистки України Ірини Даць, дуету «Макоша», студії «АРТ-бісер»-виконавців східних танців.