Меценати подарували Кіровоградському художньому музею шедевр загадкового полтавчанина

 • 11 жовт. 2016 15:44
 • 883
  • Новина Меценати подарували Кіровоградському художньому музею шедевр загадкового полтавчанина Ранкове місто. Кропивницький

  До Дня художника обласний художній музей отримав подарунок від меценатів Тимура та Людмили Сидоренків. Це картина Миколи Болюха (м. Полтава) «Скеля» (2009), яка поповнила фондове зібрання музею.

  Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» Анатолій Кімнатний.

  Слід відзначити, що подружжя Сидоренків неодноразово надавало твори образотворчого мистецтва для участі у Великодньому благодійному аукціоні та дарувало їх до фондів музею.

  ДОВІДКОВО: БОЛЮХ Микола Федорович

  Народився 1 вересня 1955 року.

  Закінчив Харківський художньо-промисловий інститут (1978).

  Член Спілки художників України (1989). Займався плакатом, монументальним та станковим малярством.

  Учасник обласних, республіканських, всесоюзних, зарубіжних, міжнародних виставок.

  Роботи знаходяться в художніх музеях, картинних галереях та приватних колекціях в Україні та за кордоном.

  Творчість художника – складний світ загадкових сюжетів, в яких реальність поєднується з надреальністю, це філософський світ символів та багатофігурних композицій, в який художник запрошує глядача.

  Колектив музею висловлює щиру вдячність Тимуру та Людмилі Сидоренкам за поповнення колекції музею прекрасним полотном. В планах музею є створення окремої експозиції творів, що були подаровані подружжям Сидоренків.