Мешканці звільненої Херсонщини отримують гуманітарну допомогу

 • 4 жовт. 2022 16:07
 • 374
  • Новина Мешканці звільненої Херсонщини отримують гуманітарну допомогу Ранкове місто. Кропивницький
   
  Тримаємо разом гуманітарний фронт! Влада та благодійники забезпечують мешканців звільнених міст і сіл усім необхідним, інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
   
  Протягом тижня до Великоолександрівської, Кочубеївської, Нововоронцовської та Високопільської територіальних громад Херсонської області було доставлено 12,5 тисячі продуктових наборів, понад 19 тисяч пляшок питної води, 1,5 тисячі гігієнічних пакунків. А також 1,4 тисячі будівельних наборів для проведення ремонту в оселях власними силами.
   
  Гуманітарна допомога населенню деокупованих територій – один із ключових перших кроків влади у стратегії реінтеграції звільнених від ворога земель.
   
  Нагадаємо, за результатами робочої поїздки команди Мінреінтеграції по Херсонщині та чергової виїзної наради Координаційного штабу з деокупації було ухвалено рішення про проведення розмінування звільнених територій регіону, відновлення енергозабезпечення та зв’язку у населених пунктах, налагодження медичного, поштового, пенсійного, банківського обслуговування та реалізацію програми з виплат грошової допомоги.