Мешканець Новгородки не виконав рішення суду

 • 21 лист. 2016 16:04
 • 779
  • Новина Мешканець Новгородки не виконав рішення суду Ранкове місто. Кропивницький
  За послідовної позиції прокуратури Кіровоградської області мешканця Новгородківського району притягнуто до кримінальної відповідальності за умисне невиконання рішення суду про звільнення земельної ділянки.
  Зокрема, вироком суду апеляційної інстанції його визнано винним за ч. 1 ст. 382 (умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню) Кримінального кодексу України та засуджено до одного року позбавлення воді з іспитовим строком.
  Мова йде про те, що засуджений самовільно зайняв земельну ділянку, належну іншій особі, та побудував на ній господарські споруди. Власник землі звернувся до суду та зобов’язав відповідача усунути перешкоди у користуванні землею. Проте засуджений жодних дій, спрямованих на усунення перешкоди, не вчинив. Більш того, він перешкоджав законним діям державних виконавців.
  Зважаючи на викладене, виконавча служба направила до прокуратури подання про притягнення вказаної особи до кримінальної відповідальності. В свою чергу прокуратура у суді апеляційної інстанції відстояла законність таких вимог.
  На даний час земля повернута у користування законного власника.
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області