Минулої доби поліцейські "накрили" два гральних заклади
21 груд. 2016 17:03
759
Вилучене обладнання направлено для проведення експертиз. Триває досудове слідство.
Працівники слідчого управління поліції області спільно з Управлінням захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ НПУ в рамках кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч1.ст203-2 Кримінального кодексу України «заняття гральним бізнесом», у місті Кропивницький було проведено 2 санкціонованих обшуки.
В результаті поліцейські задокументовали діяльність гральних закладів, які через мережу Інтернет надавали послуги населенню у сфері грального бізнесу. Виявлено та вилучено 32 одиниці комп’ютерної техніки, флеш-карти, «чорнові» записи щодо прийому-видачі грошових коштів учасників азартних ігор.
У кримінальних провадженнях тривають слідчі дії. Якщо вину організаторів «ігрового бізнесу» буде доведено, їм доведеться сплатити на користь держави штраф у розмірі більш, ніж півмільйона гривень.
Повыдомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/5osZznbm.jpg)