«Мистецтво під час війни»

 • 12 груд. 2023 09:00
 • 215
  • Новина «Мистецтво під час війни» Ранкове місто. Кропивницький

  У Кропивницькому проведуть зустріч з авторкою картин і віршів Ольгою Краснопольською

  У Кропивницькому на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр проведуть зустріч з місцевою мисткинею «Як не зійти з розуму. Мистецтво під час війни».

  За словами організаторів, говорити про мистецтво будуть разом із авторкою картин і віршів Ольгою Краснопольською.

  «Пані Ольга — учасниця обласних та всеукраїнських художніх виставок. Вона розповість про власні мистецькі проєкти, які зародились протягом останніх двох років, поділиться думками щодо ролі мистецтва під час війни, а також зачитає вірші», — зазначають у просторі.

  Там також додають, що після розмови зі спікеркою учасники матимуть змогу долучитися до майстер-класу з малювання.

  «Мистецтво дозволяє не зійти з розуму під час війни. На зустрічі ми з учасниками спробуємо відобразити свої емоції на папері. Це допомагає відновити ресурсний стан та «перезавантажитись», — коментують у Гончаренко центрі Кропивницький.

  Аби потрапити на зустріч, достатньо заповнити анкету за посиланням і завітати 13 грудня о 16:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (Гончаренко центр Кропивницький).

  Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Online, що пропонує безкоштовні уроки англійської для всіх охочих.