Міжнародна акція «Ніч у музеї» у музичній школі № 1 ім. Г.Нейгауза

 • 20 трав. 2016 09:57
 • 914
  • Новина Міжнародна акція «Ніч у музеї» у музичній школі № 1 ім. Г.Нейгауза Ранкове місто. Кропивницький

           В рамках XII Міжнародної акції «Ніч у музеї» у музичній школі № 1 ім. Г.Нейгауза було проведено багато цікавих заходів. Зокрема, надзвичайно цікавили виявилися екскурсії до музею музичної культури ім..К.Шимановського та до народного музею Г.Нейгауза, в яких було представлене генеолочічне дерево  та документи, пов’язані з родоводом та творчою діяльністю цих талановитих музикантів.  

             Саме у музичній школі № 1 ім. Г.Нейгауза вперше відкрилася виставка «Сторінки музичної культури нашого міста», де були представлені світлини родини видатних в Кіровограді піаністів Кіма Шатенко та Генрієтти Рубіної, які внесли свої здобутки у розвиток сучасного музичного мистецтва.

            Приємним подарунком для всіх відвідувачів  музичної школи №1 ім. Г.Нейгауза став виступ учнів польської суботньої школи, завдяки наполегливій праці голови ГО «Об’єднання поляків» - «Полонія» Олександра Полячка. Музично-літературна композиція «Польський травень», була присвячена 100 річному ювілею чудового польського письменника Генріха Сенкевича, який в уявному інтерв’ю розповідав про своє власне життя  та творчу лабораторію. Також учні польської суботньої школи декламували чарівні поезіі та гарні  пісні на слова цього письменника.

            Цей грандіозний виступ польської молоді  змінився фольклорним колом за участю гуртів «Дике поле», «Млиночок» та фольклорного ансамблю музичного училища, лірична душа яких виливалася назовні проникливими піснями.

            Через складні погодні умови виступи викладачів та учнів музичної школи №1 ім. Г.Нейгауза, а також Камерний оркестр Кіровоградського музичного училища під керівництвом Н.Хілобокової відбулися в актовій залі.

           Музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза своїми виступами створила неймовірну атмосферу тепла і затишку, що так необхідні в цей нелегкий для України час.

   

  Світлана Ніколаєвська