Міжнародне медичне партнерство: 25 українських лікарень отримали побратимів за кордоном

 • 9 вер. 2023 10:00
 • 392
  • Новина Міжнародне медичне партнерство: 25 українських лікарень отримали побратимів за кордоном Ранкове місто. Кропивницький

  Міжнародне медичне партнерство — проєкт, який реалізовуватиметься під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч в рамках саміту відбувся Сателітний саміт міністрів охорони здоров’я різних країн. До нього долучилися 14 міністрів охорони здоров’я з різних куточків світу. Він дав старт великому проєкту: Міжнародному медичному партнерству.

  Лікарні з різних куточків України підписали меморандуми про співпрацю з провідними світовими клініками, в яких перейматимуть передовий досвід та будуть ділитись власним. Тобто український медзаклад отримає «побратима» за кордоном, із яким обмінюватиметься досвідом, перейматиме найкращі практики, стажуватиме медиків тощо.

  «Жодна медична система не в змозі самотужки впоратися з тими викликами, які щодня ставить перед нами повномасштабна війна та жорстокість агресора. Це можливо лише завдяки надійній підтримці, яку ми відчуваємо від усього цивілізованого світу. Впевнений, що започаткована сьогодні глобальна мережа міжнародного медичного партнерства буде розширюватися. Ще більше країн та провідних медичних закладів будуть долучатися до такого формату взаємодії. Це дасть ще один потужний імпульс для розвитку медичної сфери на всіх рівнях. Якісна сучасна медична система — наша мета. Попри всі складнощі, виклики та умови ми рухаємося вперед», — зазначив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  Лікарні Дніпропетровщини отримали медзаклади-побратими в Ізраїлі, Ірландії та Північній Македонії

  Криворізька міська клінічна лікарня № 2 Криворізької міської ради підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство з лікарнею Святого Джеймса (Ірландія).

  Регіональний медичний центр родинного здоров’я Дніпропетровської обласної ради підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з Ізраїльським дитячим медичним центром Шнайдер.

  Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова Дніпропетровської обласної ради підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Університетською клінікою травматології, ортопедії, анестезії, реанімації, інтенсивного лікування, Скоп’є (Північна Македонія).

  Лікарні Київщини отримали медзаклади-побратими в Данії, Канаді та Швеції Київська обласна дитяча лікарня Київської обласної ради підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з лікарнею Марії Єлизавети для дітей, підлітків і родин (Данія). Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова Поляна» підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з Інститутом ветеранів та їх сімей «Атлас» (Канада). Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни (Циблі) підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з Каролінською університетською лікарнею/Реабілітаційною станцією Алеріс (Швеція).

  Лікарні Києва отримали медзаклади-побратими в Молдові, Франції, Польщі, Іспанії Національний інститут раку підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з Інститутом онкології (Молдова), а також Інститутом Густава Руссі (Франція). Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство з дитячим меморіальним інститутом здоров’я (Польща), а також Барселонською дитячою лікарнею Сант-Хоан-де-Деу (Іспанія).

  Лікарні Львівщини отримали медзаклади-побратими в Австрії, Нідерландів та Франції Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з медичним університетом Відня (Австрія). Медичний центр «Благодійний фонд “Суперлюди”» підписав меморандум про міжнародне медичне партнерство з об’єднанням УГЕКАМ Північний Схід (Франція), а також з університетськими лікарнями AP-HP Piti'e Salp^etri`ere (Франція). Перше територіальне медичне об’єднання м. Львова підписало меморандум про міжнародне медичне партнерство з групою університетських лікарень Париж-Саклай (Франція). Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» Львівської обласної ради підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство з дитячою лікарнею Некер Енфан APHP (Франція). «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» Львівської обласної рад підписав меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Центром принцеси Максими (Нідерланди).

  Лікарні Миколаївщини отримали медзаклади-побратими в Литві — підписано меморандум про міжнародне медичне партнерство Миколаївська обласна клінічна лікарня Миколаївської обласної ради та Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня Миколаївської обласної ради підписали меморандум про міжнародне медичне партнерство з університетською лікарнею Вільнюсу «Сантарос» (Литва). Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськи ми та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 побратимів у різних куточках світу: від Польщі до Канади.

  Центральна міська лікарня Рівненської міської ради отримала медзаклад-побратим з Естонії Центральна міська лікарня Рівненської міської ради підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство зі Східною центральною лікарнею Талліну (Естонія). Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова отримала медзаклад-побратим з Молдови Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М. І. Пирогова Вінницької обласної Ради підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Інститутом медицини невідкладних станів (Молдова).

  Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня отримала медзаклади-побратими з Франції та Північної Македонії Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня підписала меморандум про міжнародне медичне партнерство з групою психіатричних та неврологічних лікарень Парижу (Франція), а також Університетською клінікою психіатрії, Скоп’є (Північна Македонія).

  Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології Закарпатської обласної ради отримав медзаклад-побратим з Франції Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології Закарпатської обласної ради підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з регіональною університетською лікарнею Ліля (Франція).

  Івано-Франківська обласна клінічна лікарня отримала медзаклад-побратим з Латвії Івано-Франківська обласна клінічна лікарня підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з Національним реабілітаційним центром «Вайварі» (Латвія). Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 побратимів у різних куточках світу: від Польщі до Канади.

  Одеська обласна дитяча клінічна лікарня отримала медзаклад-побратим з Латвії Одеська обласна дитяча клінічна лікарня Одеської обласної ради підписала меморандум про Міжнародне медичне партнерство з дитячою університетською лікарнею Риги (Латвія). Загалом у рамках саміту укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами. Тобто українські лікарні отримають 25 побратимів у різних куточках світу: від Польщі до Канади.

  Міністерство охорони здоров'я України