На Балашівці у Кропивницькому ремонтують дорогу
У Кропивницькому на вулиці Сергія Сєнчева (колишня Повітрянофлотська) розпочався ремонт дороги, яка пролягає від зупинки Міськгаз до будинку 67, корп. I.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/5qhCpIyJ.jpg)
Будівельні роботи розпочалися ще наприкінці 2021 року, та негода стала на заваді будівництву. Тепер нарешті воно набрало повної сили.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/8QsC65vH.jpg)
На минулому тижні будівельники завезли щебінь, плитку та інші матеріали, провели грейдерування. Плани не змінилися - для автолюбителів прокладаються дві дороги, а для пішоходів між ними викладається тротуарна плитка. Якщо погода не стане на заваді, ремонт завершиться вже за місяць.