На базі Вільшанського РЦСССДМ психолог центру проведела тестове діагностування засуджених

 • 4 лист. 2016 15:00
 • 1019
  • Новина На базі Вільшанського РЦСССДМ психолог центру проведела тестове діагностування засуджених Ранкове місто. Кропивницький
   
  Днями на базі Вільшанського РЦСССДМ психолог центру Руслана Мунтян  проведела психологічне діагностування засуджених районного сектору кримінально-виконавчої інспекції.
  Посада психолога нововведена, тому для засуджених дана зустріч була цілком несподіваною. Руслана Петрівна запропонувала присутнім відповісти на запитання тестів, спрямованих на вивчення соціально-психологічних характеристик особистості, з метою її психологічної корекції та надання консультацій з питань психічного здоров’я, поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем.
  Наостанок психолог проаналізувала разом із засудженими деякі відповіді на запитання тестів, аби вони зрозуміли, в чому суть роботи психолога та необхідність даних заходів.
  Маємо надію, що даний напрямок роботи буде налагоджений і принесе неабияку користь у вирішенні психологічних проблем засуджених та запобіганню виникнення непорозумінь та конфліктів з оточуючими.
  Передає Вільшанський РС КВІ УДПтС України в Кіровоградській області