На Кіровоградщині депутати зняли голову Новоархангельської райдержадміністрації

 • 28 лют. 2017 11:44
 • 2069
  • Новина На Кіровоградщині депутати зняли голову Новоархангельської райдержадміністрації Ранкове місто. Кропивницький
   
  Сергій Васильченко, що є головою Новоархангельської райдержадміністрації, гучно оскандалений непрозорими земельними оборудками, більше не має підтримки депутатського корпусу. У п’ятницю, 24 лютого йому оголошено недовіру.
  Питання недовіри голові райдержадміністрації ініціював депутатський корпус Торговицької сільської ради і народні обранці у Новоархангельській районній раді проголосували за недовіру Васильченку.
  Новоархангельські депутати та активісти не надто переймаються у характеристиках очільника райдержадміністрації, вважаючи його типовим бюрократом, кабінетним начальником, який немає жодного відношення до їх краю.
  Тож, – «Сірий, непримітний функціонер, яких до біса в кожному владному кабінеті, на всіх щаблях, в кожному регіоні країни, вочевидь, найближчим часом пакуватиме валізи… Принаймні, про це пише на власній сторінці у Facebook депутат Новоархангельської селищної ради Євгеній Козакул, який і викриває схему дерибану земель Новоархангельщини.
  «12 серпня 2016-го року до Торговицької сільської ради надійшов лист від ФГ «Нива України», (юридичне розташування якого у Черкаській області) з проханням передати їм в оренду невитребувані паї. Того ж дня голова сільради Юрій Кернер, який на той момент був у відпустці, направив листа до Новоархангельської РДА про те, що сільрада не заперечує щодо надання в оренду невитребуваних паїв та проектних доріг до таких паїв.
  Як пояснив депутатам Кернер Ю., він змушений був так вчинити, бо отримав наказ від голови РДА Васильченка С. При цьом, питання про погодження на передачу земель на сесії Торговицької сільської ради навіть не підіймалось. Депутати випадково дізнались про цю оборудку. Більш того, вони і не могли дати згоди, бо договори оренди на деякі ділянки ще навіть не закінчились! Тобто, їх взагалі не можна було комусь передавати!
  5 жовтня 2016-го року, в один і той самий день, голова Новоархангельської РДА Васильченко С. видає два розпорядження про передачу в оренду невитребуваних паїв двом різним господарюючим суб`єктам: директору Асоціації фермерських господарств Кожушко Ю.І. – 274,33 га + 141 ,25 га під – УВАГА! – 3 відсотки річних (!!!) та ПП «ДНБ», керівник – Усов В. І. – 12, 73 га під 10 відсотків річних.
  Ще раз: 415 га земель Новоархангельщини, розпорядженням голови РДА Васильченком, передано під ТРИ відсотки.Іншому – 12 га, під ДЕСЯТЬ.
  В грудні 2016-го розпорядженням за №336-р за підписом Васильченка С., в оренду на 49 (!!!) років громадянин Баранов А.В. (про якого взагалі немає жодної інформації!) передано не витребуваних земель, що знаходяться на території Камянецької сільської ради Новоархангельщини в розмірі 154 га. Під шість відсотків річних.
   
  Камянецьку сільську раду, як і Торговицьку – поставили перед фактом, не запитуючи згоди, грубо порушуючи право Громади на самоврядування, – йдеться у повідомленні Козакула.
  Депутати Новоархангельської районної ради Кіровоградської області, після тривалих та подекуди емоційних обговорень, шляхом таємного голосування, за підтримки мешканців Новоархангельщини прийняли рішення висловити недовіру голові Новоархангельської РДА Васильченко Сергію Сергійовичу. 15 чол - ЗА, 9 чол - Проти. 2 депутати - відсутні.
  Спроба провалити розгляд питання 1-го порядку денного депутатом від політпроекту "Укроп" Щербаковим О. за підтримки колишніми регіоналами Бугаєнком В. ("Наш Край") та Баліцьким М. ("Партія Пенсіонерів") - не вдалась.
  Обговорення 1-го питання порядку денного чітко окреслило коло підтримки Васильченка С.С. - колишні риги та прориги, що керуються з ригівського штабу.
   
  Пише на своїй сторінці у фейсбук Євгеній Козакул
  Євген Козакул