На Кіровоградщині двоє посадовців завдали державі шкоди на півмільйона гривень

 • 10 лист. 2016 11:40
 • 574
  • Новина На Кіровоградщині двоє посадовців завдали державі шкоди на півмільйона гривень Ранкове місто. Кропивницький
   
  Прокуратурою Кіровоградської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно чиновниці Держкомзему і службовця державного лісгоспу, які безоплатно передали у приватну власність 1,6 га земель лісового фонду вартістю понад 500 тис грн.
  Мова йде про земельні ділянки, розташовані на території Світловодського району в прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища ріки Дніпро.
  Слідством встановлено, що начальник відділу Держкомзему у Світловодському районі за попередньою змовою зі своїм свекром, працюючим на посаді керівника Золотарівського лісництва ДП «Світловодський лісгосп», за підробленими документами сприяли безоплатному набуттю у власність зазначених земельних ділянок 9 громадянами. Новими власниками ділянок на березі Дніпра при цьому виявились близькі родичі та знайомі фігурантів справи.
  Посадовці обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.28, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366, ч.4 ст.358 КК України, тобто у зловживанні службовим становищем, службовому підробленні та використанні завідомо підроблених документів за попередньою змовою групою осіб.
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.