На Кіровоградщині пожежі попереджають роз’яснювальною роботою

  • 26 лип. 2016 13:23
  • 812
    • Новина На Кіровоградщині пожежі попереджають роз’яснювальною роботою Ранкове місто. Кропивницький

    Рятувальники продовжують здійснювати рейдові перевірки щодо недопущення пожеж у  лісових масивах. Враховуючи, що через суху спекотну погоду в країні оголошено високий (подекуди - найвищий) клас пожежної небезпеки, а людський фактор є основною причиною виникнення пожеж, працівники Служби порятунку «101», в першу чергу, під час рейдів зосереджують увагу на проведенні роз’яснювальної роботи з відпочиваючими щодо необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки у лісі, повідомляє  Прес-служба У ДСНС в області.

    25 липня  рятувальники спільно з працівниками поліції, місцевого лісового господарства провели рейд у лісовому масиві на території Новоархангельського району. Відпочивальникам, що перебували у лісі, роз’яснили, у чому полягає небезпека кинутого сірника чи недопалка, розповіли, що у суху спекотну погоду ні в я якому разі не можна розпалювати багаття, наголосили, що за час, поки триває спека, трава перетворилася на сухостій й може спалахнути від найменшої іскри. Також громадянам нагадали, як поводитись, якщо помітили пожежу у лісі: куди повідомляти, як загасити на початковій стадії та не допустити розповсюдження вогню. Громадянам вручили застерігаючі листівки, у яких йдеться про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах.

    Поки триватиме пожежонебезпечний період, будуть і надалі проводитись спільні  рейдові перевірки, щоб  зберегти лісові насадження  від пожеж.