На Кіровоградщині працівники сервісних центрів МВС виявили черговий автомобіль в розшуку

 • 10 лист. 2023 10:30
 • 372
  • Новина На Кіровоградщині працівники сервісних центрів МВС виявили черговий автомобіль в розшуку Ранкове місто. Кропивницький

  До сервісного центру МВС №3543 м. Бобринець, що на Кіровоградщині звернувся громадянин, щоб перереєструвати автомобіль Chevrolet Aveo за спадщиною, але під час проведення перевірок за наявними базами було виявлено, що його транспортний засіб знаходиться у розшуку.

  Звісно ж, реєстраційні дії було припинено, а всі матеріали справи передано до поліції.

  Щоб вберегти себе від придбання «проблемного» транспортного засобу, варто звернутись до найближчого сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу тa перереєстрації aвто на нового власника.

  Для того, щоб отримати послугу з перереєстрації необхідно мати талон попереднього запису та повний пакет документів, а також оплатити потрібну послугу. Талон можна оформити як онлайн через функціонал Е-ЗАПИС, так і офлайн в терміналі, що знаходиться в приміщенні сервісного центру МВС.

  Не втрачайте пильність! Бережіть себе та свої нерви.

  Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.