На Кіровоградщині правоохоронці спрямували до суду обвинувальний акт стосовно працівника ТЦК у сприянні щодо уникнення мобілізації

 • 31 жовт. 2023 16:30
 • 352
  • Новина На Кіровоградщині правоохоронці спрямували до суду обвинувальний акт стосовно працівника ТЦК у сприянні щодо уникнення мобілізації Ранкове місто. Кропивницький

  Встановлено, що співробітник одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки вимагав і отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 12 тисяч гривень за вплив на службових осіб РТЦК та СП із метою невжиття заходів щодо мобілізації та видачі довідки про його непридатність до військової служби.

  Протиправні дії працівника викрили слідчі слідчого управління поліції області, за оперативного супроводу управління Служби безпеки України в області та процесуального керівництва Кропивницької спеціалізованої прокуратури.

  Правоохоронці затримали співробітника ТЦК у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили про підозру.

  Досудове розслідування за ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Санкцією статті передбачено покарання – до п’яти років позбавлення волі.

  За матеріалами слідчого управління

  поліції Кіровоградської області