На Кіровоградщині проєктом «Офіцери Служби освітньої безпеки» буде охоплено більше 100 шкіл

 • 23 черв. 2024 11:00
 • 472
  • Новина На Кіровоградщині проєктом «Офіцери Служби освітньої безпеки» буде охоплено більше 100 шкіл Ранкове місто. Кропивницький

  Про це під час брифінгу в обласній державній військовій адміністрації повідомила начальниця відділу організації служби освітньої безпеки поліції області Владислава Мартіросян.

  Вона загалом розповіла про мету проєкту, який реалізується з ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх спав та Національної поліції, та основні функції інспекторів - правоохоронну, наставницьку і просвітницьку.

  Також зазначила, що безпосередньо на Кіровоградщині вони працюватимуть у 115 закладах загальної середньої освіти, зокрема у 25 школах Кропивницького та у 90 - на території області.

  Перші інспектори в Службу освітньої безпеки, які зараз проходять навчання, були відібрані серед діючих поліцейських. Із 17 червня оголошено конкурс для цивільних громадян на відповідні посади, що триватиме до кінця місяця.

  Кандидати можуть більш детально ознайомитися з умовами відбору та заповнити анкету на сайті Національної поліції - https://nabir.np.gov.ua/ та подати необхідні документи за місцем розташування підрозділів поліції.