На Кіровоградщині пройшла нарада керівників правоохоронних органів

 • 26 лип. 2017 16:18
 • 989
  • Новина На Кіровоградщині пройшла нарада керівників правоохоронних органів Ранкове місто. Кропивницький
   
  Координаційна нарада керівників правоохоронних органів відбулась у Знам’янській місцевій прокуратурі.
   
  Керівники правоохоронних органів у межах територіальної юрисдикції Знам’янської місцевої прокуратури на координаційній нараді обговорили стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень у першому півріччі 2017 року.
   
  Захід відбувся під головуванням керівника Знам’янської місцевої прокуратури Станіслава Когатька за участі начальників територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції та Управління Служби безпеки України в області, керівників органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.     
  Проаналізувавши стан протидії правоохоронним органам, вказано на окремі негативні тенденції у їхній роботі щодо запобігання вчинення кримінальних правопорушень, у динаміці окремих категорій кримінальних правопорушень та в стані ефективності боротьби зі злочинністю та корупцією, які потребують невідкладного реагування.
  За результатами проведення координаційної наради керівниками правоохоронних органів узгоджено відповідні заходи на ІІ півріччя 2017 року. Питання, яким приділятиметься увага, залишаються боротьба зі злочинністю та корупцією, удосконалення взаємодії правоохоронних органів, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, забезпечення належного процесуального керівництва, захист інтересів держави у суді.
   
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області