На Кіровоградщині рятувальники надавали допомогу водіям автотранспорту
19 груд. 2016 12:27
659
Впродовж доби 17 грудня рятувальники Кіровоградщини неодноразово допомагали водіям транспортних засобів, які потрапили на ускладнені ділянки дороги та не змогли самостійно вибратись з них.
Так, перше повідомлення до Служби порятунку «101» надійшло із Вільшанки. На одній з вулиць районного центру застряв вантажний автомобіль «MAN». На допомогу прийшли рятувальники 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС в області, які відбуксирували вантажівку до місця, звідки вона вже продовжила рух самостійно.
Рятувальники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Новоархангельська залучались до надання допомоги по вилученню з кювету автомобіля «Renault Trafik» на 580-му кілометрі автошляху Стрий-Знам’янка.
У Новомиргороі на території заповідника «Панські гори» рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини надали допомогу по буксируванню легкового автомобіля «Shevrolet Lacetti» з ускладненої ділянки дороги.
В Устинівському районі рятувальники 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбуксирували вантажний автомобіль «ГАЗель» з ускладненої ділянки дороги біля села Докучаєве.
Повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.