На Кіровоградщині рятувальники працювали у Великдень

 • 5 трав. 2016 11:22
 • 718
  • Новина На Кіровоградщині рятувальники працювали у Великдень Ранкове місто. Кропивницький

  Під час святкування Великодня, зокрема вночі 30 квітня та впродовж дня 1 травня, рятувальники ДСНС України у посиленому режимі чергують у храмах та церквах по всій території України. 

  Посилена готовність сил і засобів ДСНС України до реагування на надзвичайні ситуації в період святкування Великодня пояснюється тим, що це свято пов’язане з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок, під час урочистих богослужінь, тому найменша необережність чи недогляд може стати причиною пожежі.

  Безпеку громадян на Кіровоградщині забезпечують 268 чоловік особового складу та 60 одиниць техніки Управління ДСНС в області. Ще 256 чоловік особового складу та 68 одиниць техніки перебувають у резерві.

  Особливу увагу приділили організації реагування на об’єктах з масовим перебуванням людей та об’єктах, задіяних у святкових заходах: для чергування рятувальників безпосередньо під час святкових богослужінь на території області було визначено 43 храми, куди залучались 58 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Зокрема за попереднім зверненням місцевих органів влади у Петрівському, Бобринецькому та Ульяновському районах біля храмів чергували особовий склад та техніка місцевих підрозділів пожежно-рятувальної служби.

  Крім того, для організації реагування у разі ускладнення пожежної і техногенної безпеки в зоні відповідальності організовано цілодобове чергування оперативних груп, відповідальних із числа керівного складу Управління та керівників підпорядкованих  підрозділів. 

  Варто зазначити, що на цей період організовано взаємодію та оперативний обмін інформацією з місцевими органами влади, Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області, службами цивільного захисту щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення святкових заходів і на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і подій.

  Сили і засоби Кіровоградського гарнізону перебувають у повній готовності до реагування на надзвичайні ситуації та події під час святкування Великодня і травневих свят.

  Прес-служба У ДСНС в області