На Кіровоградщині рятувальники та вогнеборці місцевих пожежних команд ліквідували двадцять пожеж на відкритій території

 • 7 лип. 2024 12:00
 • 232
  • Новина На Кіровоградщині рятувальники та вогнеборці місцевих пожежних команд ліквідували двадцять пожеж на відкритій території Ранкове місто. Кропивницький

  Впродовж доби, що минула, підрозділи ГУ ДСНС Кіровоградщини 20 разів залучались на гасіння пожеж на відритих територіях, дві з яких ліквідовано спільно з місцевими пожежними командами.

  Загорання сухостою та сміття виникали на відкритих територіях в усіх районах області.

  Найбільші за площею пожежі зафіксовані на території Олександрійського (1,5 га сухої трави біля с. Павлівка Світловодської громади), Кропивницького (1 га сухої трави у с. Знам’янка Друга Знам’янської громади) та Голованівського (1 га сухої трави біля с. Підвисоке) районів. Останню – рятувальники приборкали спільно з місцевою пожежною командою с. Підвисоке. А ще біля с. Балахівка Петрівської громади на Олександрійщині було ліквідовано займання 0,8 га сухої трави, а у с. Велика Виска Мар’янівської громади Новоукраїнського району - 0,5 га.

  Горіло і в обласному центрі: 20 м2 сміття – на вул. Юрія Коваленка, 100 м2 сухої трави – на вул. Полтавській, 100 м2 сухої трави – на вул. Героїв України та 10 м2 сухої трави – на вул. Юрія Краснокутського.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області