На Кіровоградщині розпочалася перевірка устано виконання покарань

 • 25 трав. 2016 12:23
 • 983
  • Новина На Кіровоградщині розпочалася перевірка устано виконання покарань Ранкове місто. Кропивницький

            24 травня 2016 року в Кіровоградській установі виконання покарань (№14) розпочато проведення комплексної інспекторської перевірки діяльності установи.

           Початком заходу стало проведення наради сумісно з керівним складом управління ДПтС України в області та Кіровоградської УВП (№14), під час якої перший заступник начальника управління Володимир Воробйов оголосив склад призначеної комісії, а також головні завдання, поставлені перед перевіряючими, зауваживши, що невід’ємною складовою перевірки діяльності Кіровоградської УВП (№14), є надання практичної та методичної допомоги структурним підрозділам установи.

          Також, цього дня було проведено загальне скликання особового складу установи за ввідною «Буря» з подальшим шикуванням особового складу та розподілом обшукових груп для проведення загального обшуку.

          Метою скликання персоналу була перевірка вчасності прибуття до установи й проведення стройового огляду з метою перевірки наявності та дотримання правил носіння встановленої форми одягу, а також наявності службових жетонів і посвідчень та їх відповідність наявним званням і посадам. Разом з тим було перевірено наявність та вміст тривожних валіз.

   

   

  Тетяна Коханенко