На Кіровоградщині СБУ викрила злочинну групу Національної поліції (фото)

 • 28 лист. 2016 11:00
 • 886
  • Новина На Кіровоградщині СБУ викрила злочинну групу Національної поліції (фото) Ранкове місто. Кропивницький
   
   Служба безпеки України спільно з прокуратурою області припинила діяльність організованої злочинної групи з числа співробітників керівного та оперативного складу Національної поліції.
  Перевертні в погонах причетні до вчинення ряду тяжких злочинів, зокрема отримання неправомірної вигоди, крадіжки, катування, незаконного проведення обшуку, перевищення влади та службових повноважень, шахрайства. З метою приховування своїх дій члени групи ретельно готувалися до вчинення злочину, тривалий час проводили спостереження за потенційною жертвою, після чого раптово вдиралися до його житла, били, катували та залякували потерпілого, вимагаючи гроші чи інші матеріальні цінності. 
  Організував злочинну групу керівник одного з підрозділів Кіровоградського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області, котрий залучив до протиправної діяльності трьох своїх підлеглих та цивільну особу. Вказані правоохоронці були затримані працівниками СБУ та прокуратури у липні поточного року «на гарячому» при вимаганні більше 200 000 грн. хабара від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності за нібито вчинене розбещення неповнолітніх.
  21.11.2016 року вищевказаним правоохоронцям та їх співучаснику оголошено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.127, ч.2 ст.162, ч.2 ст.190, ч.2 ст.185, ч.3 ст.15 ч.3 ст.365 КК України у складі ОЗГ (ч. 3 ст. 28 КК України), а також направлено до суду клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
  Тривають слідчі дії.
  Повыдомляє прес служба УСБУ в Кіровоградській області.