На Кіровоградщині серед засуджених проводять профілактику наркоманії

 • 2 квіт. 2016 08:11
 • 952
  • Новина На Кіровоградщині серед засуджених проводять профілактику наркоманії Ранкове місто. Кропивницький

  29.03.2016 року в залі засідань Знам’янського міського виконавчого комітету відбулось засідання координаційної ради з питань профілактики  і боротьби  з наркоманією та запобіганню ВІЛ – інфекції /СНІДу.

  Запросили й начальника Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Марину Марулу, яка в свою чергу повідомила інформацію щодо здійснених працівниками КВІ заходів з профілактики наркоманії,  ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу  серед дітей та молоді перебуваючих на обліку  в інспекції.

  Вказана проблема гостро постала серед населення нашої країни. Загальними зусиллями правоохоронців, медичних працівників та працівників освіти Знам’янського району здійснюється підвищення рівня знань з питань безпеки свого життя та здоров’я й забезпечення проблемних верств населення засобами контрацепції.

  Значний внесок в даний напрямок здійснюється й благодійними організаціями, які працюють з особами, схильними до вживання наркотичних засобів, або вже є наркозалежними, з метою їх виправлення та недопущення розповсюдження хвороб.

   

  Марина Марула