На Кіровоградщині триває паспортизація засуджених

 • 28 квіт. 2016 15:59
 • 800
  • Новина На Кіровоградщині триває паспортизація засуджених Ранкове місто. Кропивницький

  26.04.2016 року в приміщенні Знам’янського РС УДМС засудженій, яка перебуває на обліку Знам’янського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції, вручено паспорт громадянина України.

  З метою соціального забезпечення осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, працівниками Знам’янського РВ КВІ організовано всебічну допомогу щодо налагодження процесу сприяння засудженим в отриманні паспортів.

  На даний час перший паспорт видано засудженій, яка звільнена від відбування покарання з випробуванням.

  Слід відмітити, що великий вклад у такий важливий напрямок зроблено  митрофорним проієреєм релігійної громади Преподобного Сергія Радонезького Олександрійської єпархії УПЦ Василем Мазурком, який забезпечив сплату державного мита за паспорт, завідувачем Знам’янського районного сектору управління Державної міграційної служби Ольгою Козленко. Не можна також залишити поза увагою працівників КВІ, особливо психолога Наталію Лепеть, яка окремо працювала із засудженою.

  Спільними  зусиллями було зроблено добру справу, а тому кримінально-виконавча інспекція має сподівання на подальшу підтримку з боку осіб, які в змозі допомогти хоча б частково в даній справі та засуджених осіб, які повинні неодмінно скористатись наданою можливістю та стати на шлях виправлення.

  Марина Марула