На Кіровоградщині триває профілактика малолітньої злочинності
21.06.2016 року в приміщенні Знам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка начальником Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції Мариною Марулою та психологом Наталією Лепеть, з метою попередження правопорушень та недопущення порушень конституційних прав та свобод людини та громадянина, учням проведено лекцію-бесіду на теми: «Вчинення правопорушень неповнолітніми та покарання за них»; «Психологія гурту та вчинення правопорушень під впливом товаришів».
Працювати довелося з учнями 2-8 класів, що не стало перешкодою для працівників правоохоронних органів, а навіть, додало захвату. Особливо після того, як побачили, що вони розуміються на злочинах та покараннях.
Більшість діток жваво ставили питання, а інші допомагали у відповідях.
Стало зрозумілим, що незважаючи на різний вік дітей, спільну мову з ними знайдено, не докладаючи особливих зусиль.
Вже на початку бесіди, учні були зацікавлені всебічно, чим і показали, що у нас є всі шанси не побачити їх у майбутньому у ролі злочинців.
Також, з нагоди відзначення Дня Конституції, увагу дітей звернено на основний закон України, права та свободи людини та громадянина, які в ньому перелічені, та недопущення їх порушення іншими особами.
По закінченню лекції, маленькі громадяни України віддячили правоохоронцям міцними обіймами та запрошенням відвідати їхню школу хоча б ще раз.
Марина Марула