На Кіровоградщині триває профілактика малолітньої злочинності

 • 23 черв. 2016 11:31
 • 731
  • Новина На Кіровоградщині триває профілактика малолітньої злочинності Ранкове місто. Кропивницький

  21.06.2016 року в приміщенні Знам’янської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г. Шевченка начальником Знам’янської кримінально-виконавчої інспекції Мариною Марулою та психологом Наталією Лепеть, з метою попередження правопорушень  та недопущення порушень конституційних прав та свобод людини та громадянина, учням проведено лекцію-бесіду на теми: «Вчинення правопорушень неповнолітніми та покарання за них»; «Психологія гурту та вчинення правопорушень під впливом товаришів».

  Працювати довелося  з учнями 2-8 класів, що не стало перешкодою для працівників правоохоронних органів, а навіть, додало захвату. Особливо після того, як побачили, що вони розуміються на злочинах та покараннях.

  Більшість діток жваво ставили питання, а інші допомагали у відповідях.

  Стало зрозумілим, що незважаючи на різний вік дітей, спільну мову з ними знайдено, не докладаючи  особливих зусиль.

  Вже на початку  бесіди,  учні були зацікавлені всебічно, чим і показали, що у нас є всі шанси не побачити їх у майбутньому у ролі злочинців.

  Також, з нагоди відзначення Дня Конституції,  увагу дітей звернено на основний закон України,  права та свободи людини та громадянина, які в ньому перелічені, та недопущення їх порушення іншими особами.

  По закінченню лекції, маленькі громадяни України віддячили правоохоронцям міцними обіймами та запрошенням відвідати їхню школу хоча б ще раз.

   

   

  Марина Марула