На Кіровоградщині тривають передноворічні рейди правоохоронців

 • 28 груд. 2010 21:27
 • 1258
  • Новина На Кіровоградщині тривають передноворічні рейди правоохоронців Ранкове місто. Кропивницький

   

  Напередодні Нового року і Різдва працівники міліції Кіровоградщини проводять роботу щодо попередження надзвичайних подій, у тому числі й пов’язаних із застосуванням піротехнічних виробів,а також  продовжуютьпроводити рейди по виявленню осіб, які займаються знищенням зелених насаджень та незаконною їх реалізацією.

           За кілька днів правоохоронці перевірили 9  суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на виробництво та торгівлю піротехнічними засобами. А також здійснили 37 перевірок інших місць можливої реалізації піротехнічної продукції.

           У результаті проведених заходів було виявлено факт реалізації піротехніки без ліцензії 43-річною жителькою міста Олександрії на місцевому ринку. Відносно неї складено адмінпротокол за ст. 195-6 КУпАП (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів). З обігу вилучено 710 штук піротехнічних виробів.

           Окрім того, співробітниками міліції проведено 19 перевірок ринків області щодо незаконної реалізації хвойних дерев. В середньому за добу на такі рейди залучається більше 100 правоохоронців. У результаті перевірок виявлено ряд порушень, пов’язаних з вирубкою та незаконною реалізацією ялинок, за які до адмінвідповідальності притягнуто 31 особу. Вилучено близько 20 хвойних дерев на суму 1440 гривень.

          ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області