На Кіровоградщині у 90% громад функціонують поліцейські станції

 • 14 черв. 2024 12:30
 • 430
  • Новина На Кіровоградщині у 90% громад функціонують поліцейські станції Ранкове місто. Кропивницький

  Відкриття двох станцій 13 червня відбулося у Маловисківській та Новомиргородській міських територіальних громадах.

  У заходах взяли участь керівник поліції області Роман Козьяков, його заступник Олександр Сагаль, керівництво управління превентивної діяльності, територіальних підрозділів поліції, представники органів місцевого самоврядування, голова громади Юрій Гульдас та секретар міської ради Олександр Лазарев.

  Територію Маловисківської громади обслуговуватимуть поліцейські офіцери Олександр Кушнієнко та Сергій Сирота. Безпекою мешканців Новомиргородської громади опікуватиметься поліцейський офіцер Денис Німчінов. Найближчим часом до нього долучиться колега, який завершує спеціалізоване навчання.

  Правоохоронцям вручили ключі від службових автомобілів. Також за сприяння громад для роботи офіцерів облаштовано приміщення та обладнано необхідною технікою.

  «Формування безпечного середовища на Кіровоградщині є пріоритетним завданням у роботі поліції. Завдяки ефективній співпраці з представниками громад, в області успішно впроваджується проєкт «Поліцейський офіцер громади», який на сьогодні вже реалізовано у 45 громадах. Загалом на території області працюють понад 70 поліцейських офіцерів», - зазначив очільник обласної поліції Роман Козьяков.

  Сектор комунікації

  поліції Кіровоградської області