На Кіровоградщині учнів Олександрійської школи посвятили у кадети

 • 20 січ. 2017 13:07
 • 1473
  • Новина На Кіровоградщині учнів Олександрійської школи посвятили у кадети Ранкове місто. Кропивницький
   
  19 січня у стінах Олександрійської школи-інтернату вперше відбулась довгоочікувана в нашому закладі та хвилююча подія - Посвята в кадети! 
  В урочистій обстановці, одягнені у парадну кадетську форму, 17 вихованців 8 класу склали присягу на вірність українському народові. Присягу приймали офіцери військової частини м.Олександрії. Усією процедурою прийняття присяги керував вихователь класу, майор запасу Дюшко О.М. Кожен з майбутніх захисників отримав Посвідчення кадета, які їм вручив в.о. директора Гринюк С.О.
  З урочистою подією кадетів та весь наш шкільний колектив приїхали привітати заступник голови Кіровоградської обласної адміністрації Коломійцев А.О. та заступник голови Кіровоградської обласної ради Степура І.С. Гості зазначили, що статус кадета – це перший крок у доросле, самостійне життя,надзвичайно велика відповідальність — за свою батьківщину, за друзів і близьких, та побажали хлопцям успіхів у справі, з якою вони вирішили пов'язати своє життя на даному етапі. Були висловлені сподівання, що кадети в майбутньому стануть елітою держави, а отримані знання допоможуть будувати демократичну, сильну, розвинену державу. 
  Товариші по школі також привітали кадетів чудовими словами та піснею, що звучали від душі, а також прекрасним і вічним вальсом. 
  В залі також були присутні батьки, родичі та друзі кадетів, які, затаївши подих, з хвилюванням та гордістю спостерігали за тим, що відбувалось протягом заходу. 
  Слова вдячності школі, батькам та державі прозвучали від кадетів: від імені усього класу виступив кадет Валінкевич Богдан. 
  По закінченню урочистої процедури прийняття присяги, відбулось урочисте відкриття мультимедійного тиру для занять зі стрільби. Поважні гості не лише розрізали стрічку , відкривши клас для тренувань кадетів у вправності зі стрільби, а й самі спробували влучити по мішенях на екрані. 
  Незважаючи на хвилювання, яке було видно по очам восьмикласників, юні кадети, одягнені в новеньку форму, з посмішкою, радо приймали привітання та побажання. 
  Тож побажаємо кадетам завжди високо нести почесне звання кадета, ніде і ніколи не зганьбити честь класу, школи та держави!
  Повідомляє сайт Олександрійської школи-інтернат.