На Кіровоградщині засудженим розповіли про функції Міграційної служби

 • 6 квіт. 2016 13:23
 • 952
  • Новина На Кіровоградщині засудженим розповіли про функції Міграційної служби Ранкове місто. Кропивницький

  Нещодавно завідувач Петрівського РС УДМС Володимир Солодовнік з робочим візитом відвідав Петрівську виправну колонію № 49 управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області. На зустрічі із представником міграційної служби було присутнє як керівництво колонії, так і самі засуджені.

  Володимир Солодовнік розповів присутнім про Державну міграційну службу, її завдання та функції, а також  наголосив на належному оформленні документів, що згодом передаються адміністрацією колонії до територіального підрозділу міграційної служби для надання засудженим певних адміністративних послуг.

  Він висвітлив перед аудиторією проблемні питання в  чинному законодавстві щодо документування паспортами громадянина України осіб, які відбувають покарання в установі. Адже основна мета їхнього перебування тут - це виправлення помилок і повернення до нормального, високоморального способу життя. Тож кожен українець, де б він не був, повинен відчувати себе повноправним громадянином своєї держави.

  Як підтвердження цього завідувач районного сектору міграційної служби вручив  паспорти сімом засудженим, які відбувають покарання в установі, задля віри їх в краще майбутнє.

  рисутня на зустрічі старший  інспектор з питань підготовки до звільнення Ірина Ганжа подякувала працівнику міграційної служби за  плідну співпрацю та запросила знову завітати до виправної колонії.

  До речі, з початку року засудженим Петрівської виправної  колонії Петрівським РС УДМС видано вже 14 паспортів.

   

  Катерина Ляшевич