На Кіровоградщині злочинець з Росії вбив пенсіонерку

 • 9 бер. 2017 15:13
 • 757
  • Новина На Кіровоградщині злочинець з Росії вбив пенсіонерку Ранкове місто. Кропивницький
   
  Обвинувачений у вбивстві пенсіонерки та вчиненні ряду інших тяжких злочинів чоловік постане перед судом.
  За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно раніше неодноразово судимого громадянина Російської Федерації, який обвинувачується у вчиненні ряду тяжких злочинів на території м. Кропивницький.
  В ході слідства встановлено, що на рахунку чоловіка п’ять злочинних епізодів, в тому числі й умисне вбивство пенсіонерки. Зокрема, обвинувачений силою проникнув до квартири потерпілої та після відмови останньої добровільно віддати грошові кошти задушив її паском від халату. З помешкання потерпілої він вкрав 1500 гривень. 
  Обвинувальний акт за п.6 ч.2 ст.115 (умисне вбивство з корисливих мотивів), ч.ч.3, 4 ст.187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень), ч.3 ст.185 (таємне викрадення чужого майна, вчинена повторно, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу України скеровано на розгляд суду.
  За скоєне обвинуваченому загрожує до 15 років позбавлення волі.
   
  Повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області