На Кіровоградщині зловмисник пограбував пенсіонера

  • 19 серп. 2016 12:00
  • 1113
    • Новина На Кіровоградщині зловмисник пограбував пенсіонера Ранкове місто. Кропивницький

    На початку серпня до дільничного інспектора зателефонував місцевий пенсіонер і повідомив, що його пограбували. Схвильований дідусь розповів, що до нього у гості зайшов 37-річний знайомий, до якого пенсіонер періодично звертався за допомогою по господарству. Чоловік приніс пляшку горілки і запропонував пенсіонеру посидіти та поговорити «про життя». Гість уважно спостерігав за господарем, поки той накривав на стіл. Побачивши у пенсіонера в кишені кілька купюр, він штовхнув господаря, відібрав  у нього гроші та втік.

    -Працівники поліції відразу ж почали проводити оперативно-розшукові заходи з метою встановлення місцезнаходження підозрюваного і за дві години затримали його на автобусній зупинці, - розповідає начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар. – Зловмисник вже встиг витратити майже всі гроші, придбавши продукти харчування та одяг.

    Наразі особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. На даний час досудове розслідування завершено. Справу направлено до суду. Чоловікові загрожує до чотирьох років позбавлення волі.