На сторожі Закону: апеляційний суд відсторонив від посади головну освітянку Кропивницького

 • 7 груд. 2023 11:00
 • 505
  • Новина На сторожі Закону: апеляційний суд відсторонив від посади головну освітянку Кропивницького Ранкове місто. Кропивницький

  Кропивницький апеляційний суд дослідивши матеріали справи ухвалив законне та справедливе рішення, тим самим повністю підтримав принципову позицію прокурорів.

  6 грудня, Кропивницький апеляційний суд розглянув апеляційні скарги Кропивницької окружної прокуратури на заходи забезпечення у кримінальному провадженні та відсторонив від займаної посади очільницю міського управління освіти на час досудового розслідування. Також підозрюваній судом обрано запобіжний захід у виді застави у сумі 107 600 гривень.

  Завтра апеляційний суд розглядатиме апеляційну скаргу прокуратури щодо іншої фігурантки цієї справи - підлеглої працівниці Управління.

  Нагадаємо, начальниця управління освіти та працівниця бухгалтерії підозрюється у зловживанні службовим становищем, що завдало шкоди громаді Кропивницького більш ніж на пів мільйона гривень. Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України). Підозрювані, за попередньою змовою, діючи в інтересах приватної структури - постачальника електроенергії, включили до оплати, та за кошти місцевого бюджету здійснили оплату електроенергії, яка фактично не була спожита закладами освіти міста.

  Прокуратура клопотала про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовців від посад. Проте Кіровський районний суд клопотання не задовольнив. Прокурори оскаржили це рішення в апеляції.

  Джерело: Кіровоградська обласна прокуратура