На території Голованівського району провели профілактичний рейд лісопарковими зонами

 • 15 серп. 2023 16:00
 • 386
  • Новина На території Голованівського району провели профілактичний рейд лісопарковими зонами Ранкове місто. Кропивницький

  14 серпня співробітники Голованівського районного управління ГУ ДСНС у Кіровоградській області, Національної поліції та лісівники провели профілактичні заходи щодо попередження пожеж у екосистемі.

  Учасники рейду поспілкувались з громадянами, нагадали про заборону розкладати багаття у пожежонебезпечний період поблизу лісових масивів, лісопарків, лісосмуг, про заборону спалювання пожнивних залишків та сухої рослинності, закликали не кидати недопалків у суху траву, пильнувати дітей і не дозволяти їм бавитись із сірниками.

  Крім того, жителів Голованівщини попередили про небезпеку натрапити у лісі на боєприпас чи небезпечні уламки. Також надзвичайники нагадали, як діяти у разі лісової пожежі, та зазначили, що у таких випадках необхідно одразу викликати Службу порятунку, щоб загоряння не поширилося на більшу площу.

  Правоохоронці наголосили, що законом передбачена відповідальність за порушення правил пожежної безпеки у лісових масивах.

  Усім співрозмовникам були роздані застережні листівки з порадами щодо безпечного відпочинку в лісових масивах.

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області