На залізниці збільшився пасажиропотік
У службі пасажирських перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ підбили підсумки роботи за перше півріччя поточного року. Загальна кількість оформлених проїзних документів пасажирами у дальньому сполученні (пряме та місцеве) за 6 місяців 2016 року становило 2 млн 137 тис. пасажирів. Це на 168,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року, інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».
Згідно зі звітом, за визначений період від реалізації проїзних документів філія отримала понад 305,1 млн гривень проти 288,7 млн гривень за 6 місяців 2015 року.
У той же час у першому півріччі поточного року Одеською магістраллю на організацію пасажирських перевезень було витрачено 697,9 млн гривень.