Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович привітав працівників культури з їх професійним святом

 • 10 лист. 2023 12:30
 • 560
  • Новина Начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович привітав працівників культури з їх професійним святом Ранкове місто. Кропивницький

  За високий професіоналізм, сумлінну працю, збереження культурної спадщини та розвиток мистецтва представники галузі культури отримали обласні та міські відзнаки.

  «Я завжди ціную зустрічі з культурною елітою. А сьогодні мав честь вперше вручити регіональні відзнаки «Мистецька легенда», яких удостоєні неперевершені майстри Анатолій Кривохижа, Юрій Любович, Антоніна Червінська, Ірина Дейнекіна, Михайло Надєждін, Наталія Хилобокова, Наталія Медведєва», - зазначив Андрій Райкович.

  За активну громадянську позицію та творчий вклад у розвиток українського мистецтва вперше цього року вручили і відзнаку “Мистецька ініціатива”. Цією нагородою відзначили проєкти “Баба Єлька”, “Творчі волонтери”, “Атмосфера Мир 2.0”, оркестр третього полку спецпризначення імені Святослава Хороброго.

  «В мирні часи влаштовували свята, концерти, фестивалі. Зараз – танцюють на дрони, співають для ЗСУ, волонтерять для поранених, відправляють тонни вантажів на передову. І б’ють ворога на фронті. Всій мистецькій спільноті уклін за талант, енергію творчості, патріотизм і допомогу нашій армії. Переможемо і повернеться свято в наш дім», - сказав начальник ОВА.

  Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація