Надзвичайники допомагають мешканцям Олександрійського району, що постраждали від підтоплення
На Кіровоградщині рятувальники надають допомогу населенню у громадах, які постраждали від підтоплення, сповіщає Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області.
В Україні спостерігається підняття рівня води, яке призвело до підтоплень у восьми областях. Гідрометцентр повідомляє, що підвищення рівня води відбувається у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг. На даний час гідрологічна ситуація контрольована.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/OcMyNWDR.jpg)
На Кіровоградщині підтоплено 323 домогосподарства та 87 дачних будинків на території Світловодської та Онуфріївської громад Олександрійського району. Рятувальники місцевих пожежно-рятувальних підрозділів надають населенню допомогу.
![](/uploaded-image/articleimg/20230925/eXsNdfV3.jpg)
Так, 18 квітня бійці 17-ї пожежно-рятувальної частини м. Світловодськ залучались для надання допомоги жителям дачного масиву “Аврора” по відновленню греблі. Загату влаштовують із мішків з піском, щоб зашкодити воді підтоплювати житловий масив.