Надзвичайники Кропивницького посіли 2 місце у легкоатлетичному кросі

 • 17 квіт. 2023 11:20
 • 323
  • Новина Надзвичайники Кропивницького посіли 2 місце у легкоатлетичному кросі Ранкове місто. Кропивницький
   
  Кропивницькі спортсмени здобули «срібло» в змаганнях з легкоатлетичного кросу, сповіщає Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області.
   
  14 квітня у Кропивницькому відбулись комплексні спортивні змагання з легкоатлетичного кросу серед колективів фізичної культури Кіровоградської обласної організації ФСТ «Динамо» України в рамках «Динаміади-2023».
   
   
  Всього у змаганнях брали участь 7 команд колективів силових структур області, які змагались у легкоатлетичному кросі: жінки долали дистанцію в 1000 м, а чоловіки здійснили забіг на 1000, 3000 та 5000 м.
   
  Службу порятунку Кіровоградщини гідно представили 5 спортсменів-рятувальників: Зеленяк Марія, Візер Богдан, Стаднік Владислав, Козак Владислав та Коваль Роман. 
   
   
  Окремо слід відзначити Марію Зеленяк – спортсменка-рятувальниця виборола 1-ше місце в індивідуальному забігу на 1000 м. Чоловіки на цій дистанції посіли 3-є та 4-е місця. У забігу на 3000 м спортсмени Служби порятунку вибороли 4-е місце, а на дистанції 5000 м - 3-є. 
   
  Зусилля кожного спортсмена дозволили команді ГУ ДСНС у Кіровоградській області вибороти «срібло», поступившись команді Головного управління Національної поліції.
   
  Керівництво та увесь колектив Служби порятунку Кіровоградщини щиро вітає наших спортсменів та тренера із перемогою та зичить успіхів у наступних змаганнях.