Настрій поки що тренувальний.

 • 29 черв. 2016 12:57
 • 666
  • Новина Настрій поки що тренувальний. Ранкове місто. Кропивницький

  Нагадаємо, путівку на Олімпіаду отримав дзюдоїст Кеджао Ньябала, трохи не вистачило сил Дмитрові Лучину.  Про перипетії навколо великих змагань розповіли спортсмени та їхні тренери. За годину до зустрічі з медійниками голова ОДА Сергій Кузьменко подарував дзюдоїстам прапори України та Кіровоградщини та побажав успішного виступу та обов"язкової перемоги.

  -Щиро дякую за підтримку Андрію Табалову та Сергієві Нічмоні - розпочав розмову тренер Кеджао та Дмитра, заслужений тренер України та кращий тренер Європи 2011 року Віталій Дуброва. - На жаль, на вищому рівні нашим спортом керують люди, які від цього далекі. Проте ситуація жодним чином не вплине на якість виступу наших спортсменів. В кожній категорії конкуренція є досить великою. Основними суперниками є Корея, Грузія, Росія, Болгарія, проте з 32 суперників близько 25 мають шанс позмагатись за подіум.

  -Це результат нашої багаторічної співпраці, - додав президент обласної федерації дзюдо Андрій Табалов. - У нас були різні майстри, але олімпійців ще не було. Це є суттєвою перемогою і мотиватором до здорового способу життя. Бажаю Кеджао увійти до трійки призерів.

  -Коли цим займаєшся з дитинства і все цьому віддаєш - це важко. - пояснює Дмитро Лучін, член збірної країни з дзюдо, Чемпіон країни та володар кубку України з дзюдо 2016 року. - Але моя ліцензія входить до планів на майбутнє. Цього разу я десь дав слабинку - адже недооцінювати не можна ніщо і нікого.

  -Ми постійно демонструємо пристойні результати - зазначає тренер Сергій Нічмоня, - фото кращих дівчат та хлопців, в тому числі Дмитра та Кеджао, є в тренувальних залах як приклад боротьби. Не так давно наші спортсмени здобули чотири "золота" та вісім "бронз" на всеукраїнських змаганнях, вісім медалей завоювали на юнацьких іграх в Одесі. Ми просто працюємо - без жодного піару.

  -Здобути путівку дійсно було важко, - розповідає член збірної України з дзюдо Кеджао Ньябала,- мені здавалось, що буде легше. Дякую підтримці федерації - в ній дісно люди тримають слово. Щодо суперників можу сказати, що з багатьма знайомий, їхній рейтинг відомий. Все залежатиме від фізичної форми, а особливо -  від психологічного настрою. Основна психологічна боротьба розпочнеться вже в Олімпійському містечку, а поки що настрій - тренувальний.