Назустріч ювілею.

 • 5 лип. 2016 20:38
 • 894
  • Новина Назустріч ювілею. Ранкове місто. Кропивницький


  До участі у запланованих заходах планується залучити максимальну кількість громадсько-політичних об"єднань - адже заходи плануються два дні - 23 та 24 серпня, коли відзначаються День державного прапора та власне День Незалежності України.Також до участі у святкових заходах запрошуються учасники Революції Гідності та російсько-української війни, представники трудових колективів, профспілок та духовенства.

  Зокрема, передбачається відзначення кращих працівників кожної сфери діяльності відомчими та державними нагородами, офіційне підняття Державного Прапора України, урочистий мітинг з покладанням квітів до пам"ятника Тарасові Шевченку, пам"ятної дошки В"ячеславові Чорноволу та до місць поховань загиблих учасників бойових дій на сході України. Всім відомствам дана вказівка забезпечити святкове прикрашання міста державною символікою, провести урочисті, просвітницькі та інші тематичні заходи з метою формування правової культури громадян.

  На Фортечних Валах планується доповнення Алеї Слави чотирма новими стендами зі світлинами полеглих захисників України. Було запропоновано подати списки учасників АТО для відзначення ювілейною медаллю "25 років Незалежності України".

  В рамках культурно-мистецьких заходів передбачено проведення круглого столу  та циклу програм "Ми" на тему створення держави Україна в її сучасному вигляді. Звісно ж, відбудуться і Хода вишиванок, і святковий виступ гарнізонного оркестру.

  Крім вищезгаданого, заплановано проведення передсвяткового ярмарку 20 серпня. Тож готуймося, брати й сестри українці.