Назустріч професійному майбутньому разом

 • 13 квіт. 2016 09:28
 • 740
  • Новина Назустріч професійному майбутньому разом Ранкове місто. Кропивницький

  У рамках Дня відкритих дверей, що відбувся у Голованівському районному центрі зайнятості, для студентської молоді професійно-технічного училища № 38, відбулася низка різнопланових заходів.

  Так, для присутніх проведено презентацію соціальних послуг, що надає служба зайнятості молоді, організовано екскурсію по просторових зонах центру зайнятості, зокрема секторами самостійного пошуку роботи, профінформаційному, де презентовані різноманітні профінформаційні матеріали та ін.

  Також відбувся семінар «Молодь на ринку праці», під час якого молодь дізналася про особливості пошуку роботи та побудови кар’єри у сучасних умовах, визначено коло професійно важливих якостей, умінь, навичок, що підвищують конкурентоспроможність молодого спеціаліста на ринку праці та допомагають знайти роботу, а також надано допомогу в оволодінні навичками написання резюме. Крім того, присутні отримали актуальну і корисну інформацію про можливості професійної самореалізації після закінчення навчального закладу, подальшого професійного зростання, потребу в кадрах на підприємствах регіону, можливості тимчасової зайнятості тощо.

  Цікавою та змістовною була зустріч студентської молоді з О. Круглою, заступником начальника з енергозбуту Голованівського РЕМу, яка ознайомила присутніх з організацією роботи РЕМ по обслуговуванню районних електромереж, з специфікою діяльності підприємства та поінформувала присутніх про затребувані професії. Акцентувала увагу присутніх на тому, що головною умовою подальшого розвитку підприємства є застосування новітніх технологій та спеціально розроблених приладів, які вимагають від працівників високого рівня кваліфікації та підготовки.

  Звичайно ж, для втілення усіх задумів щодо розвитку підприємства необхідні молоді, ініціативні, енергійні працівники, які готові вдосконалюватися разом з виробництвом. О. Кругла висловила надію на те, що після закінчення навчального закладу переважна більшість випускників залишиться працювати в районі, та зокрема, в Голованівському РЕМ.

  Під час зустрічі від присутніх надходило чимало питань, що свідчило про те, що інформація, яка була надана фахівцями, зацікавила молодь. Підтвердження цьому можна було спостерігати і після заходу, коли студенти отримали можливість особисто поспілкуватися з О. Круглою щодо майбутнього працевлаштування на підприємстві.

  Понад 30 молодих людей, які взяли участь у заходах, почули для себе чимало корисної інформації та отримали низку практичних порад, які знадобляться їм у майбутньому, при працевлаштуванні.

  С. Ступаченко